NACIONALE
  57 minuta më parë

  Entuziazëm për Ilir Feratin: LDK organizon tubim madhështor në Istog

  Ilir Ferati, kandidati për kryetar të po kësaj komune nga radhët e Lidhjes Demokratike të…
  NACIONALE
  57 minuta më parë

  KQZ lëshon thirrje: Me kusht mund të votoni veç brenda komunës ku jeni regjistruar, jo jashtë saj

  Elezi ka thënë se votimi me kusht është i mundshëm vetëm brenda komunës ku ai…
  NACIONALE
  2 orë më parë

  Këtu mund ta dini qendrën se ku do të votoni më 17 tetor

  Qytetarët e Republikës së Kosovës do të votojnë për kryetarët e komunave të tyre respektive…
  NACIONALE
  2 orë më parë

  Thirrja e veçantë e Avdullah Hasanit: Në Ferizaj votoni  Agim Aliun e në Shtime Qemajl Aliun

  Ndryshe Hasani ka qenë pjesë e kabineteve të dy kryeparlamentarëve që kur ishte 17 vjeçar…
  SPORT
  2 orë më parë

  Hipistja daneze që ka pasuri më të madhe se Ronaldo e Messi së bashku

  Ylli i skuadrës së Manchester United, Cristiano Ronaldo dhe ai i PSG, Lionel Messi mund…
  SPORT
  2 orë më parë

  Vendimi i LaLigas, shtyhen dy ndeshje të fundjavës

  Shtyrje dhe polemika. Këtë fundjavë, në LaLiga, do të luhet 8 ndeshje dhe jo 10,…
  NACIONALE
  3 orë më parë

  Çollaku: Ngritja e nivelit të përfaqësimit në mbledhjet e OKB-së ku raportohet për Kosovën është i dëmshëm

  Çollaku ka thënë se Kosovapër vite me radhë është koordinuar me partnerët strategjikë për të…
  NACIONALE
  3 orë më parë

  Osmani në OKB i përgjigjet Selakoviqit që i quajti “kasapë të Ballkanit” Thaçin e Veselin

  Osmani i tha Selakoviqit se ajo është qytetare krenare e Republikës së pavarur të Kosovës,…
  NACIONALE
  4 orë më parë

  Xhafer Gashi përmbyll fushatën zgjedhore

  Ai në një postim në Facebook ka falënderuar qytetarët për besimin e dhënë platformës së…
  NACIONALE
  4 orë më parë

  Gërvalla s’i njeh kandidatët e Listës Vjosa? I ngatërron ata të Mitrovicës me të Podujevës

  Ajo ka bërë thirrje të votohen kandidatët e Listës Vjosa në garën komunale për asamble…

  BUJQËSI

   BUJQËSI
   7 ditë më parë

   Drejtori i Rahovecit e demanton me fakte Pecin: Po gënjen, ai nuk na ka kthyer asnjëherë përgjigje

   Drejtori i Bujqësisë në komunën e Rahovecit, Berat Duraku ka demantuar ministrin e Bujqësisë, Faton Pecin se kjo komunë ka…
   BUJQËSI
   1 javë më parë

   Ministri Peci: Përmes politikave të duhura avancojmë bujqësinë në Kosovë

   Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka marrë pjesë sot në eventin e organizuar nga Oda Ekonomike…
   BUJQËSI
   1 javë më parë

   Ministria e Bujqësisë zgjat afatin për aplikim për subvencione

   Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka marrë vendim për zgjatjen e afatit për aplikim për pagesa…
   BUJQËSI
   2 javë më parë

   Kurtit i kërkohet që të përmirësohen format e subvencionimeve për agro-bizneset

   Kryeministri i vendit Albin Kurti gjatë vizitës në Suharekë tha se Qeveria do t’i shtojë format e mbështetjes për kulturën…
   BUJQËSI
   2 javë më parë

   Kosova dhe Sllovenia, mundësi të reja bashkëpunimi në bujqësi

   Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka pritur sot në një takim Ambasadoren e Sllovenisë në Kosovë,…
   BUJQËSI
   2 javë më parë

   Peci: Të gjitha vërejtjet e auditorit janë adresuar për 6 muaj

   Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka raportuar sot para Komisionit Parlamentar Mbikëqyrjen e Financave Publike, për…
   BUJQËSI
   3 javë më parë

   Ministria e Bujqësisë zgjat afatin për aplikim të subvencioneve

   Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural njofton të gjithë fermerët se afati për aplikim për pagesa direkte – subvencione…
   BUJQËSI
   3 javë më parë

   Pas protestës së fermerëve, Ministria e Bujqësisë sqaron thirrjen për aplikim për subvencionim

   Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural njofton se gjatë hartimit të Programit të Pagesave Direkte – Subvencioneve për vitin…
   error: Ku po shkon !!

   Adblock Detected

   Please consider supporting us by disabling your ad blocker