Deklarata e Duros pas barazimit me Drenicën

Feronikeli dhe Drenica u ndan baras me rezultat 1-1, duel ky në kuadër të xhiros së 30-të në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas ndeshjes për Art Sport ka folur trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, i cili ka thënë se skuadra e tij bëri super paraqitje. “Është e rëndësishme që ne bëmë një super paraqitje sot, një super ndeshje në të gjitha aspektet. Sigurisht që më vjen shumë keq që nuk morëm…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker