Gol që nga minuta e parë në ndeshjen Drenica – Feronikeli

Drenica dhe Feronikeli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 30-të në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ne duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skënderaj, Drenica ka kaluar në epërsi në minutën e parë, falë golit të shënuar nga, Marko Simonovski./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker