Muriqi befasohet nga gruaja e tij për ditëlindje

Sulmuesi i komëbtares së Kosovës, Vedat Muriqi, feston ditëlindjen e tij të 28-të, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Prizrenasi, është befasuar nga gruaja dhe vajzat e tij me një ëmbëlsirë. “Mosha e re mund të sjell shëndet paqe dhe lumturi. Urime edhe shumë vite tjera me ne”, ka shkruar bashkëshortja e Vedatit në Instagram. Me poshtë gjeni postimin e gruas se Vedatit, Edibës./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker