Shqipëria sot në heshtje zgjedhore

Shqipëria sot (24 prill 2021) ndodhet në heshtje zgjedhore.

Kjo pasi ditën e nesërme pritet që të mbahen zgjedhjet e përgjithshme.

Në zgjedhje do të marrin pjesë 16 subjekte politike, mes tyre dy të pavarur si dhe partitë PS, PD dhe LSI.

Këto dy të fundit kanë firmosur një koalicion paszgjedhor për bashkëqeverisje.tch

The post Shqipëria sot në heshtje zgjedhore appeared first on Gazetapress.net.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker