Trajneri i Drenicës i pakënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij ndaj Feronikelit

Drenica dhe Feronikeli u ndan baras me rezultat 1-1, duel ky në kuadër të xhiros së 30-të në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas ndeshjes për Art Sport ka folur trajneri i Drenicës, Sami Sermaxhaj, i cili u shpreh i pakënaqur me lojën e skuaadrës së tij. “Ishte gol fantastik nga Uka, por sa i përket lojës ne u përballem me një kundërshtar që luajti shumë mirë. Ata shënuan shumë herët në pjesën…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker