Fero dhe Arbenita bëhen prindër për herë të parë

 

Çifti i njohur i showbizit, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, sot janë bërë prindër për herë të parë. Çifti është bekuar me një vajzë.

Lajmin e ka bërë të ditur Arbenita me një fotografi të publikuar në InstaStory, ku shihet bashkë me vajzën në krah.

“24.04”, ka shkruar Arbenita krahas fotografisë.

Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në muajin shkurt të këtij viti./21Media

The post Fero dhe Arbenita bëhen prindër për herë të parë appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker