Fjalët e para të Feros pasi u bë baba për herë të parë

 

Mëngjesin e sotëm çifti i njohur i showbizit, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli,  janë bërë prindër për herë të parë. Fero dhe Arbenita janë bekuar me një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Nina.

Veç fotografisë së parë familjare të publikuar në Instagram, Fero ka bërë edhe një postim tjeter përmes të cilit ka falënderuar të gjithë ata që e uruan me ardhjen në jetë të vajzës.

“Faleminderit nga zemra të gjithëve për urimet. Ju rujt Zoti”, ka shkruar Fero në Instastroy./21Media 

 

The post Fjalët e para të Feros pasi u bë baba për herë të parë appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker