Forma e skuadrës së Dritës dhe Prishtinës në pesë ndeshjet e fundit

Derbi i xhiros së 30-të në elitën e futbollit kosovar do të zhvillohet sot (e dielë) në stadiumin e qytetit në Gjilan, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Skuadra e Dritës që kryeson Superligën me 64 pikë është nikoqire e Prishtinës që renditet e treta me 64 sosh. Kjo përballje nisë nga ora 15:00 dhe transmetohet drejtpërdrejtë në Art Sport dhe në Klan Kosova. Në pesë takimet e fundit ekipi i drejtuar nga…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker