Ju kujtohet kënga “La vida loca”?

 

Kënga e Bleros në bashkëpunim F- Kay dhe Dafina Zeqirin “La vida loca” është pëlqyer mjaft shumë nga fansat e artistëve,  shkruan Rahovci.info.tv

Këtë këngë artistët e kanë publikuar në vitin 2010 të shoqëruar edhe me videoklip, në të cilin treshja e njohur duken shumë ndryshe nga sot.

Në këtë videkolip te Dafina shihen ndryshimet dukshëm, si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Ndryshe, Dafina e Blero janë shumë aktiv sa i përket projekteve të reja. Aktualisht, Dafina është duke e shijuar suksesin e këngës “Duro” të cilën e ka publikaur muajin e kaluar. Kjo këngë deri tani në YouTube numëron mbi 14 milionë kilikime. Kurse “Deren e ki hap” titullohet projekti i fundit i Bleros që është pritur mirë nga publiku./21Media 

The post Ju kujtohet kënga “La vida loca”? appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker