“Këpucët e Dreqit” shiten të gjitha për më pak se një minutë

Në ShBA gjatë javës së kaluar u hodhën në treg këpuca që u quajtën “Këpucët e Dreqit”.

Këto këpuca u dizajnuan nga reperi, Lil Nas X dhe u krijuan vetëm 666 palë të këtij lloj.

666 “Këpuca të Dreqit” u shtiën për më pak se një minut, raporton XXL Magazine. /Indeksonline/

The post “Këpucët e Dreqit” shiten të gjitha për më pak se një minutë appeared first on Rahoveci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker