Klubi i Llapit vjen me një dedikim special pas fitores ndaj Trepçës ’89

Llapi e ka mposhtur Trepçën ’89 me përmbysje rezultati nga 0-1 në 2-1, në duelin e vlefshëm për xhiron e 30-të në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, golat për llapjanët i shënuan Ardit Preposhi dhe Valmir Veliu, kurse për mysafirët realizoi Muharrem Jashari. Pas ndeshje klubi i Llapit përmes një postimi në faqen zyrtare në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker