“Zemra e Prindit” publikohet nga Shyhrete Behluli

 

Këngëtarja shqiptare, Shyhrete Behluli në këngen e re të publikuar sot ka zgjedhur një temë prekëse, kushtuar prindërve.

“Zemra e Prindit” titullohet kënga që ka një tekst tejet të veçantë, shkruan Rahovci.info.tv

Këtë këngë Shyhretja e ka publikuar me videoklip në të cilin si gjihmonë shfaqet elgeante dhe e bukur.

Ditë më parë Shyhretja ka bërë të ditur se ka filluar punën për këngë të reja të cilat pritet të publikohen së shpejti./21Media

The post “Zemra e Prindit” publikohet nga Shyhrete Behluli appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker