Abdixhiku kritikon Kurtin: T’i lësh 1000 pacientë për Boiken Abazin nuk ia vlen

“1000 pacientë për një Boiken nuk ia vlen ai i shkreti as aq votues s’i ka”, ka shtuar Abdixhiku.

“Kjo pamje tregon që e ka një kryeministër të pa interesuar, po bëhen 1 muaj e katër ditë prej votimit të qeverisë dhe jemi në pandeminë ditët s’kanë rëndësi sepse çdo dy orë një qytetarë vdes për shkak të pandemisë. Unë nuk pres që të bëni mrekulli menjëherë po pres që kryeministri të jetë këtu”.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!