Batatina tregon se si e mposhti Trepçën ‘89, gjithashtu ‘kërcenon’ Ballkanin

Skuadra e Llapit ka marrë një fitore shumë të madhe në shtëpi ndaj Trepçës ‘89 me rezultat 2-1, në duelin e vlefshëm për xhiron e 30-të në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, golat për llapjanët i shënuan Ardit Preposhi dhe Valmir Veliu, kurse për mysafirët realizoi Muharrem Jashari. Pas ndeshjes ka folur…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker