Bleona e ”përgjakur” e me pamje ”të frikshme”

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti e cila jeton tash e disa vjet në Amerikë, shihet teksa po bëhet gati për një rol në një film për të cilin nuk ka dhënë detaje.

41-vjeçarja ka postuar një video në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet me një pamje ”të frikshme” dhe e mbështjellur me një peshqir, e cila shihet e ”përgjakur”.

”Jeta e filmit”, ka shkruar Bleona krahas videos./21Media

 

View this post on Instagram

The post Bleona e ”përgjakur” e me pamje ”të frikshme” appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker