E quajti kriminel Albin Kurtin, zëdhënësi i VV-së i përgjigjet ashpër Driton Selmanajt

Reagimi i plotë i Manxhukës:

Ne kemi ministria e shume aktiviste qe shkojne ne gjykata, por shkojne per shkak te kundershtimit qe i kemi bere brenda dhe jashte institucioneve marreveshjeve e proceseve ne dem te vendit e qe vinin nga keta qe sot po na akuzojne.

Me bindje e me krenari i kemi bere ato dhe nuk do te nderronim asgje. Madje, pikerisht per bindjet tona te fuqishme e konsistente, rezistencen e pathyeshme qytetaret na kane mbeshtetur.

A per ‘kriminele’ qe na cilesoi nje deputet, mos te harrojme qe “kriminele” sipas formes se tij ka pasur shume nen regjimin e Serbise, por jo per ne, ata ne i kemi quajtur clirimtar e disa edhe heronj. Tash varet ne cilen ane te historise ka qene ky deputet tash e asokohe. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker