Kalendari i garës për titull: Vetëm 3 pikë dallim mes Atleticos, Realit, Barçës dhe Sevillës

Gara për titull në La Liga këtë sezon është më e fortë dhe më interesante së asnjëherë më parë, pasi dallimi mes katër skuadrave të para është vetëm tri pikë. Dështimet e Atletico Madridit dhe Real Madridit në javët e fundit, ia kanë mundësuar edhe Sevillës të futet në garë për titull këtë sezon, raporton Gazeta Express. Derisa Atletico u mposht nga Bilbao, Barcelona e mundi Villarrealin…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker