Kështu festuan në zhveshtore futbollistët e Prishtinës pas fitores ndaj Dritës

Prishtina e ka fituar derbin e xhiros së 30-të në Superligë, pasi e ka mposhtur Dritën në udhëtim me përmbysje rezultati nga 1-0 në 1-2, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin e qytetit në Gjilan, golat për kryeqytetasit i shënuan Endrit Krasniqi dhe Besnik Krasniqi, kurse për vendasit realizoi Betim Haxhimusa. Pas ndeshje futbollistët e Prishtinës festuan në zhveshtore…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker