LAJMI I FUNDIT: Prishtinës i rikthehet ylli i skuadrës pas një kohe të gjatë

Skuadra e Prishtinë pasditen e së hënës ka marr një lajm fantastik, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo, pasi sulmuesi Otto John është kthyer në ekip pas një kohe të gjatë. Lajmin e ka bërë të ditur vet sulmuesi nigerian përmes disa fotografive të postuara në “Instastory”. Fotografive të publikuara John i ka vendosur mbishkrime si “U riktheva në Prishtinë” dhe “Fokus”. Otto John do ta ndihmoj Prishtinën…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker