Shënohen dy gola për dy minuta në takimin, Torino – Napoli

Torino dhe Napoli po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 33-të në kampionatin elitar italian, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në duelin që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico di Torino’, skuadra e Napolit i ka shënuar dy gola për dy minuta. Fillimisht shënoi Tiemoue Bakayoko në minutën e 11’, kurse pas dy minutave epërsinë e dyfishoi Victor Osimhen./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker