22 Vite nga Rënia Heroike e Luftëtarit të UÇK-së Shkelzen Brahimaj

Shkruan: Erald SELCA Lavdi jetës dhe veprës tende titanike daja Shkëlzen Brahimaj nga Skivjani i Gjakovës , një nga figurat më të lavdishme të UÇK në ZOD e me gjerë22 Vite me parë ra për të mos vdekur kurrë ky vigan i kombit tonë i dalluar në veprimtarin e tij kombëtare dhe luftarake në vitet […]

The post 22 Vite nga Rënia Heroike e Luftëtarit të UÇK-së Shkelzen Brahimaj appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker