A jeni gati për projektin më të ri nga David Dreshaj?

 

Këngëtari David Dreshaj nuk ka të ndalur,  pas suksesit të këngës “Lonely” ka gati një tjetër projekt.

Rahovci.info mëson se ylli i ri i muzikës shqiptare për pak ditë do të sjellë projektin më të ri muzikor që do të quhet “Ta fala”.

Kënga është punuar në studion e PandaMusic me Tonic, Denk dhe DjBanz e Fatjon Miftari.

Për klipin është kujdesur Imagine Films e do të jetë e stilit Pop/Reggaraton e natyrisht që i përshtatet më miri Davidit.

Djaloshi me origjinë nga Malësia ka treguar gjithmonë që është detajist në çdo gjë, andaj kureshtja shtohet çdo herë e më shumë për këtë projekt./21Media

The post A jeni gati për projektin më të ri nga David Dreshaj? appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker