Fjalët që Lorik Cana i shkroi në fanellën e Kosovës

Lorik Cana të hënën ka qëndruar për vizitë në Kosovë, me ç’rast është takuar edhe me presidentin e Komiteti Olimpik të Kosovës, Ismet Krasniqi, i cili ishte i shoqëruar nga sekretari i përgjithshëm, Shasivar Haxhijaj, nënpresidenti Gazmend Maxhuni, anëtari i Bordit Ekzekutiv, Musa Selimi dhe këshilltari i tij, Besim Aliti. Ish-kapiteni i Shqipërisë duke falënderuar presidentin e KOK-ut…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker