Formacionet zyrtare: Real Madrid – Chelsea

Real Madridi dhe Chelsea do të takohen sonte në kuadër të ndeshjes së parë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ky ballafaqim nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Alfredo di Stéfano Stadium’ në Madrid. Tashmë gjithçka është gati për këtë sfidë dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker