Me këtë rezultat përfundon pjesa e parë e ndeshjes, Feronikeli – Arbëria

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Feronikelit dhe Arbërisë që po zhvillohet në kuadër të javës së 31-të në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po luhet në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, skuadrat kanë shkuar në pushim prej 15 minutave me rezultat të barabartë 0-0. Edhe vendasit, por edhe mysafirët patën raste shënimi gjatë 45 minutave të parë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker