Një moment i lumtur pranë të dashurit, Dafina: Më ke mua plotësisht

 

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj Dj Geek, po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Një fotografi të shkrepur në një nga pushimet e tyre, Dafina e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

“Më ke mua plotësisht”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë.

Ndryshe, “Duro” është projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri. Kënga e publikuar më 13 mars deri tani ka arritur mbi 14 milionë klikime në Youtube./21Media

 

The post Një moment i lumtur pranë të dashurit, Dafina: Më ke mua plotësisht appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker