Pep Guardiola zbulon planin se si do ta mposhtë PSG-në

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka folur para ndeshjes me PSG-në në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Guardiola ka zbuluar planin se si do ti qasen lojës ndaj parisienëve. “Ne duam të kemi topin. Nëse e kemi topin në pozicionet e duhura, ju krijoni stabilitet në ekip dhe kjo është ajo që do të përpiqemi ta bëjmë nesër ”, tha Guardiola. PSG dhe Manchester City do të…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker