Abdixhiku me Von Cramon diskuton për pikëpamjet e opozitës për dialogun dhe proceset integruese

Abdixhiku në rrjetin social Twitter ka shkruar se ata kanë diskutuar për politikat e reja të këtij subjekti.

“Diskutuam politikat e reja të LDK-së dhe reformat e ardhshme partiake; pikëpamjet e opozitës mbi proceset e integrimit, menaxhimin e pandemisë, zhvillimin ekonomik, lëvizjen e lirë si dhe dialogun”, ka shkruar Abdixhiku. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker