Besa jep detaje rreth këngës së re

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, ka njoftuar se ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka treguar se kënga e saj e re titullohet “Margjelo”.

Për këtë projekt këngëtarja ka bashkëpunuar me producentin dhe DJ Alejandro Garrido.

Kënga “Margjelo” do të publikohet më 8 maj./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial)

The post Besa jep detaje rreth këngës së re appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker