Dhurata Dora kërkon ndihmë nga ndjekësit

 

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora bënë pjesë në grupin e artisteve që ndryshon shpesh ngjyren dhe stiline  flokëve.

Dhurata duket se edhe tash është në dilemë sa i përket ndryshimit të stilit të flokëve, për çka kërkoi ndihmë nga ndjekësit në Instagram.

“Kafe e errët apo bionde?”, shkruan Dhurata ia ka lënë fotos, teksa në kokë po mbante një kapele “Puma”.

Ndryshe, kënga e fundit nga Dhurata Dora e titulluar “Harrom” ka arritur mbi 26 milionë klikime në Youtube./21Media

The post Dhurata Dora kërkon ndihmë nga ndjekësit appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker