Labi dhe Buraku kanë gati këngën e re

 

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri-Labi, së shpejti do të vijë në bashkëpunim me këngëtarin Burak Vehapi.

Kënga është finalizuar, ndërsa tani ka mbetur vetëm xhirimet e videoklipit që do të fillojnë sonte.

Kështu ka bërë të ditur Labi përmes një shkrimi në InstaStory.

Këngëtari ka treguar se kënga është ritmike dhe është kompozuar nga Valon Biba./21Media

The post Labi dhe Buraku kanë gati këngën e re appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker