Letër e hapur kryediplomates Donika Gërvalla

Shkruan: Florim ZEQA E nderuara Donikë, e respektuara ministre e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, kryediplomate dhe zv. kryeministre e parë e Republikës së Kosovës. Kam nderin dhe kënaqësinë t’iu drejtohem publikisht me kërkesa të hapura, në mos për zgjidhjen e menjëhershme e të gjitha problemeve të mërgimtarëve, të paktën t’u hapni rrugë dhe t’i […]

The post Letër e hapur kryediplomates Donika Gërvalla appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker