Me këtë rezultat përfundon ndeshja e tensionuar mes Ballkanit dhe Llapit

Skuadra e Ballkanit ka shënuar një fitore tejet të rëndësishme në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Portokallinjtë’ kanë triumfuar ndaj Llapit me rezultat minimal 1-0, në duelin e vlefshëm për javën e 31-të në Superligë. Në takimin e zhvilluar në stadiumin e qytetit në Suharekë, golin për vendasit e realizoi Blend Baftiu në minutën e 30’. Kjo përballje ishte mjaftë e tensionuar…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker