Me këtë rezultat përfundon pjesa e parë e super ndeshjes mes PSG-së dhe Manchester Cityt

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet PSG-së dhe Manchester Cityt, që po zhvillohet në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të para, PSG është duke shënuar fitore me rezultat minimal 1-0. Golin për parisienët e ka realizuar mbrojtësi brazilian, Marquinhos, në minutën e 14’ të ndeshjes./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker