Notat e futbollistëve: Real Madrid 1-1 Chelsea

Real Madridi dhe Chelsea kanë luajtur baras 1-1, në duelin e parë të vlefshëm për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në ‘Alfredo di Stéfano Stadium’, golin për vendasit e realizoi Karim Benzema në minutën e 29’, kurse për mysafirët shënoi Christian Pulisic në minutën e 12’. Pas përfundimit të këtij ballafaqimi janë publikuar edhe notat e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker