Ramiz Lladrovci reagon pas kërkesës së tifozëve “Tigrat e Zi”

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka sqaruar se kërkesa e tifozëve “Tigrat e zi” për të dhënë vlerësim rreth trajnerit të klubit nuk është e adresuar drejtë pasi nuk ka asnjë kompetencë në klub e as rreth klubit. Kryetari Lladrovci ka bërë të ditur se asnjëherë nuk është implikuar në vendimet e klubit, as në zgjedhjet që i takojnë kryesisë. “Unë, e kam përkrahur dhe do ta përkrah KF…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker