Albulena Ukaj paralajmëron projektin bashkëpunim me artistin e njohur

 

Këngëtarja Albulena Ukaj, ka paralajmëruar projektin e saj më të ri, i cili do të jetë në bashkëpunim me këngëtarin Muharrem Ahmeti.

Sipas dyshës, kënga do të lansohet me 1 maj dhe do të jetë një baladë, që është titulluar “S’muna”.

“Sekreti” është projekti i fundit nga Albulena, ndërsa nga Muharremi është kënga “Zemra”./21Media

The post Albulena Ukaj paralajmëron projektin bashkëpunim me artistin e njohur appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker