Deklarata e Pep Guardiolas pas fitores së madhe në Paris

Manchester City e ka fituar përballjen e parë ndaj PSG-së me rezultat 1-2, në sfidën e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Parc des Princes’, golat për mysafirët i realizuan Kevin De Bruyne (64’) dhe Riyad Mahrez (71’), kurse për vendasit shënoi Marquinhos (15’). Pas përfundimit të ndeshjes ka folur trajneri i Manchester…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker