Manchester Unitedi e deklason Romën në ‘Teatrin e Ëndrrave’

Manchester Unitedi e ka deklasuar Romën, pasi e ka mposhtur me rezultat të thellë 6-2, në gjysmëfinalen e parë të Ligës së Evropës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në ‘Old Trafford’, golat për ‘Djajtë e Kuq’ i shënuan Bruno Fernandez 2x, Edinson Cacani 2x, Paul Pogba dhe Mason Greenwood, kurse golat për mysafirët i shënuan Lorenzo Pellegrini dhe Edin Dzeko. Më këtë fitore…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker