Mauricio Pochettino flet pas humbjes nga Manchester City, ka disa fjalë për lojtarët e tij

PSG e ka humbur përballjen e parë ndaj Manchester Cityt me rezultat 1-2, në sfidën e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Parc des Princes’, golat për mysafirët i realizuan Kevin De Bruyne (64’) dhe Riyad Mahrez (71’), kurse për vendasit shënoi Marquinhos (15’). Pas përfundimit të ndeshjes ka folur trajneri i PSG-së…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker