Me këtë rezultat përfundon gjysmëfinalja e parë ndërmjet Villarrealit dhe Arsenalit

Ka përfunduar gjysmëfinalja e parë ndërmjet Villarrealit dhe Arsenalit, e zhvilluar në kuadër të Ligës së Evropës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Villarreali ka shënuar fitore me rezultat të ngushtë 2-1, në duelin e luajtur ‘Estadio de la Ceramica’. Golat për vendasit i shënuan Manuel Trigueros (5’) dhe Raul Albiol (29’), kurse golin e vetëm për mysafirët e realizoi Nicolas Pepe (73’). Të dy skuadrat e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker