Notat e futbollistëve: PSG 1-2 Manchester City, ja kush ishte lojtari më i mirë i ndeshjes

Manchester City e ka fituar përballjen e parë ndaj PSG-së me rezultat 1-2, në sfidën e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Parc des Princes’, golat për mysafirët i realizuan Kevin De Bruyne (64’) dhe Riyad Mahrez (71’), kurse për vendasit shënoi Marquinhos (15’). Pas përfundimit të këtij ballafaqimi janë publikuar edhe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker