Peja e Ylli i duan fitoret e para në shtëpi

Pejanët e presin Ponten e therandasit Rahovecin, në duelet e treta gjysmëfinale të “play-offit” të FIVE STAR Superligës së Kosovës në basketboll Peja dhe Golden Eagle Ylli do t’i zhvillojnë në shtëpi duelet e treta gjysmëfinale të “play-offit” në FIVE STAR Superligën e basketbollit. Aktualisht, seria e ndeshjeve në dy çiftet gjysmëfinale është e barabartë 1-1, shkruan Gazeta Express. Andaj…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker