Virgil Van Dijk nisë vrapimin, gëzohen tifozët e Liverpoolit

Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil Van Dijk, është duke u rikuperuar nga lëndimi i rendë që e pësoi me 17 tetor të vitit të kaluar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Holandezi u lëndua në takimin që ‘The Reds’ e luajtën ndaj Evertonit dhe që nga ajo kohë nuk ka zhvilluar asnjë ndeshje me ekipin e drejtuar nga Klopp. Ai tashmë ka filluar vrapimet në fushë dhe ky fakt i ka gëzuar tejmase tifozët e Liverpoolit…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker