Dardan Berisha pas fitores: Kërkojmë finalen

Peja arriti fitore të rëndësishme pasi mposhti Ponte Prizrenin, në kuadër të ndeshjes së tretë në gjysmëfinalet e play-offit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ndeshja u mbyll me rezultat 108:85, kurse me 22 pikë dhe 8 asistime tek pejanët kontribuoi, Dardan Berisha. “E kemi shfrytëzuar mirë terrenin vendës, por edhe pse kemi fituar me thellë nuk do të thotë asgjë. Ne kemi fituar me meritë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker