Edinson Cavani ‘gol dhe trekëndësh’, Manchester Unitedi barazon rezultatin ndaj Romës

Manchester Unitedi dhe Roma po luajnë momentalisht në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedit e ka barazuar rezultatin 2-2 me te filluar pjesa e dytë. Sulmuesi uruguaian, Edinson Cavani, ka realizuar një gol të bukur në minutën e 38’./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker