Hidhet shorti i Kupës së Botës 2023, më këto kombëtare përballet Kosova

Sot (e premte) është hedhur shorti i Kupës së Botës 2023 në kategorinë e femrave, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ceremonia u mbajt në Nyon të Zvicrës, në ambientët e UEFA-s. Kosova është vendosur në Grupin F, bashkë me Shqipërinë, Norvegjinë, Belgjikën, Poloninë dhe Armeninë. Ndeshjet e para pritet të luhen në fillim të muajit shtator. Me poshtë gjeni të gjitha grupet./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker