Këto janë ndeshjet e javës së 32-të në Superligë

Java e 32-të në Superligën e Kosovës do të na sjellë ndeshje mjaft interesante, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Të shtunën, me 1 maj zhvillohen tri takime. Drita do të presë Feronikelin, Trepça ’89 në Mitrovicë pret Besën dhe Arbëria takohet Gjilanin. Kurse të dielën në Podujevë, Llapi do t’i bëj konak Prishtinës, ndërsa në Skënderaj Drenica Ballkanit. Të gjitha këto përballje do të luhen në ora 15:00./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker