Lladrovci: Refuzimi i lirimit me kusht të Kadri Veselit nga Gjykata e Hagës, më preku pa masë

Lladrovci ka thënë se është prekur shumë nga ky vendim duke shprehur besimin për pafajësinë e Veselit dhe të tjerëve.

Postimi i plotë i tij:

Refuzimi i lirimit me kusht të Kadri Veselit nga Gjykata e Hagës, më preku pa masë.

Kam besuar dhe besoj në vendimet objektive të Dhomave të Specializuara dhe akuzat e shtetit që kreu gjenocid në Kosovë, do të hidhen poshtë.

Si shok e mik i Kadriut, kurrë nuk e kam besuar që ai do të jetë i shkëputur qoftë një minutë nga familja, prindërit dhe liria e Kosovës për të cilën punoi e dha aq shumë.

Kosova është heroike për bijtë e bijat e saj!/Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!